Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login

Maandus

      Isegi imekaval ostsillograaf ei hakka tööle vajaliku maanduseta – talle on vajalik stabiilne toetuspunkt! Meie planeet Maa on selliseks toetuspunktiks kõigile elusolenditele, ka inimestele. Maad tabab igas minutis kuni 7 000 pikselööki ja ühe välgunoole elektronide varust jaguks ühe keskmise tööstuslinna energiatarbeks. Maandus pole inimestele võõras sõna: staatilise elektri maandamine, katsesesse rohtu paljajalu astumine – ideaalne sünonüüm maandusele jne. Asja tuum on siiski revolutsiooniliselt uus ja harjumatu! 2010.a. ilmus raamat „Maandamine“ (Earthing. The Most  Importatant Health Diskovery Ever? Clinton Ober, Stephan T. Sinatra, Martin Zucker), kus sõna otseses mõttes on juttu vabadest elektronidest, mida on alati Maa koores olnud külluses, et saaks kõik elav toimida täiuslikult, kaasa arvatud inimlapse elu ja toimetused: on ju kõik elusolendid maal elektrilise biokeemilise toimimismehhanismiga. Asjad läksid tasakaalust välja peale Teist Maailmasõda, industrialiseeruva inimese eluharjumused muutusid: looduslikud materjalid (kõik nad juhivad elektrit) jalatsid, riided, eluasemed, tööstushooned, liiklus- ja kommunikatsioonivahendid asendusi tehislikega, mis enam elektrit (vabu elektrone) ei juhtinud. 
      Uskumatu hoo sai sisse ravimitööstus koos tohutu arstide armeega eriti arenenud tööstusriikides (ületab sõjatööstust). Kõige rängem hälve tekkis just jalatsitööstuse toodangu nn loomuliku-loodusliku kvaliteedi osas: nahktald asendus kunstkummi, plasti, polüestriga jne. Arenenud tööstusriikides (eesotsas USA) tekkis inimese kehas suur elektronide „põud“ ja selle tagajärjeks (lihtsustatult öeldes) sai üha rohkem maad võttev haiguste „needus“: eesotsas kõikvõimalike stressidega ja lõpetades krooniliste, juba tuntud ja üha uute tekkivate ihu- ja hingehädadega. Ülipõnev ja olemuselt veelgi põnevam on tema ootamatu lihtsus, mida enamik, ka väga kõrgelt ja hästi haritud inimesi ei suuda kuidagi koheselt omaks võtta – segavad „vanad“ harjumused! Tegelikult pole nad ju vanad, pole sadat aastatki! Tõeliselt vana on see, mis on kogu aeg olnud ja mis hakkas hääbuma 1950. aastatel: looduslike materjalide ettevaatamatu ja valimatu asendamisega. Loomulikult ei piirdu see ainult jalatsitega, ehitusmaterjalide ja arstirohtudega.
      Kõikidest vitamiinidest ja tohtrirohtudest on kõige esmasem üks – „elektroni vitamiin“. Tähelepanuväärne on veel tõik, et elektronid liiguvad rohus paljajalu kõndija ja maa vahet mõlemas suunas!  Tänase haridusega inimesed pole veel jõudnud teadvustada elu elektromagnetilist loomust, sest kogu Universumi tuumolemus on elektromagnetilist (gravitatsiooni) „tõugu“. 
     Tõenäoliselt läheb normaalse füsioloogia tarvis veel terve kompleks uusi mõõtmeid ja määratlusi. Ja mitte ainult füsioloogia tarvis, ka kogu kosmoloogia kui teadusharu on Maal veel olematu ja tema verbaalvaramu alles sündimas. Lineaarne teadusmaailm teeb oma esimesi imiku liigutusi paljumõõtmelises Ilmaruumis ja kümnendsüsteem hakkab tasapisi asenduma kaheteistsüsteemiga. Märgid sellest on igatahes juba olemas: üks neist on loomulikult MAANDUS oma sfäärilise elektronmänguga elementaarosakeste tasandil! Huvitav on siia lisada märksõna: nanotehnoloogia, mille katalüsaatoriks sai fullereensüsiniku (Csh) avastamine (kivim šungiit, mille saladusest on seniks avanenud vaid pool %). Viimasega seoses ennustan lähitulevikus suuremaid muutusi materjalitööstuses (käesolevalt on selline tööstusharu juba olemas), et maandada ka elukeskkonda täiesti uuel tasemel: on ju näiteks kristallšungiit ülijuht.
     Ülalmainitud raamatus on toodud ühe naise sõnad, kes kirjeldas oma und pärast seda, kui oli veetnud öö maandatud voodis: „ Nagu oleks maandusjuhtmes moodustunud hiigelmull, mis tõi Maa koos kõigi õitsvate taimede, rohelise rohu ja elusolenditega otse minu voodisse. Tunnen end nii, nagu lamaks, ümbritsetud kõikjalt loodusega.“
     Raamat „Maandus“, mis peaks lähiajal ilmuma eestikeelsena kirjastuselt Nebadon,  on visa ja sihipärase Clinton Oberi lugu maandamise ime avastamisest: teaduslike eksperimentide kirjelduste kõrvale jagub rikkalikult näiteid imelistest tervenemistest ja ka suurtest tuleviku perspektiividest. Praeguseks ollakse veel alles hõljumas selle revolutsioonilise fenomeni kõige pealsmates kihtides, tõdevad autorid. Tooks ühe huvitava ja intrigeeriva vihje raamatust, kus jutt käib muuhulgas ka maandamata autojuhtide  pöörasest liikluskultuurist („katus  sõidab“ ja avariid on käe ulatuses!). On jooniseid ja näiteid uutest maandustoodetest: voodilinad, magamiskotid, madratsid, jalatsid, kõikvõimalikud matid nii inimestele kui ka loomadele – nii autos kui ka kodudes jpm.
     Eestis pakuvad maanduse tooteid mitmed tegijad: www.maandus.ee (maandus poollinad, maandusmatt); jalatseid suures valikus igaks elu- ja tööjuhtumiks www.elmatik.ee tellida kodulehelt jne.
Pakun ka ise - www.sisemiserahutempel.eu on mu rekvisiidid - (ühe Soomes toimiva firma edasimüüjana firma hinnaskaala järgi) suures valikus maanduslinasid – linasest kangast hõbeniidist võrgustikuga (erimõõdus ), maandusmatte koos ümbrisega (eriti sobivad reisil olles või teraapia seanssidel (Rei Ki, bioenergeetika, kvantpuudutus, nõelravi, joogatunnis, meditatsioonides jne.), maandus plätud, maandusmatid autosse (istmele), käevõrud koos vastavate juhtmete ja pistikutega nii vooluvõrgu (kolmejuhtmeline) maanduse (nn teine maandusjuhe) kaudu nn europistikust või selle puudumisel otse maandusjuhtmega maapinnast spetsiaalse juhtmega lahtikäiva akna raami vahelt kuni kolmanda korruseni (standartjuhtmega) ja eri juhtmega (nn kollaroheline) kas või kümnendalt korruselt, kui muud võimalust pole.
      Joonis raamatust, mis kirjeldab maandamata (A) ja maandatud (B) inimese täiesti erinevat olukorda: esimene pluss 360 voldise pinge all, mis ta tapaks koheselt, kui õhk elektrit juhiks; teine on väljaspool igasugust ohtu!
      Taiplik võib juba aimata, millised suurepärased lahendused peituvad siin tehniliste elektromagnetiliste väljakiirguste tervistkahjustavate probleemide lahendamiseks.
      Lugeja võib avastada käesolevaga ka šungiit nr 5 (tuntud ehituskivina) tõhusa maandamise efekti nii kodus kui ka raviasutustes mosaiikpõrandate ja basseinide näol. NB! Glasuurplaadid ei juhi elektrit! Šungiitpõrand on hea soojus- ja elektrijuht, lisaks blokeerib absoluutselt geopatogeenset ja elektromagnet kiirgust (kui kivimi alla on pandud elektriline põrandaküte). Lisaks õhu kui vee puhastajana, struktureeriana-joniseeriana toimib ka tervendajana oma väljakiirgusega, millel on ülikõrge näit Bovis scale järgi. Loe lisa www.sisemiserahutempel.eu klikkides ikoonile „šungiit“.