Sisemise Rahu Tempel
Eesti English Suomi Русский
Otsi

Soul Body Fusion®

«
»

 

Mis on Soul Body Fusion®

Soul Body Fusion® (SBF) tähendab “hinge ühinemist kehaga”, kusjuures “hinge” all mõistetakse vaimuenergia osa, mis on  inimkehale kõige lähemal. Selle tervendava ja ühendava tehnika loojaks on rahvusvaheliselt tunnustatud spirituaalne õpetaja, ameeriklanna Jonette Crowley. SBF ei tähenda tervendamist kui tegevust, vaid viibimist terviklikus kohas, kus tervis on juba olemas. Sa oled, mitte sa teed.

Soul Body Fusion®’i logo

Soul Body Fusion®’i logo

SBF puhul algab vaimu ja keha sügavam kokkusulandumine raku DNA koodide avamisest, kehas toimub elektromagnetiline muutus. Selle tulemusena tuntakse enamasti kõigepealt suurenenud kehasoojust, lõdvestumist ja rahu. Edasised muutused on aga täiesti ettearvamatud – heas mõttes! Sest tervendajaks-avardajaks on ju inimese loomulik osa, kõrgeim pärand ja võimsaim juht – Vaim.

Kellele?

SBF sobib vaimu/hinge ja keha ühildamiseks igale inimesele, sõltumata vanusest, tervislikust seisundist või muust. See täidab inimese keha nagu anuma tema enda energiaga seestpoolt väljapoole – aegamööda täpselt sobivas vormis, tempos ja mahus.

VAATA videot Soul Body Fusion® seansi ülekandest, mida juhendab meetodi looja/kanaldaja Jonette Crowley, ja – TEE KAASA! smiley


Self guided audio tour app image