Sisemise Rahu Tempel
Eesti English Suomi Русский
Otsi

Südame Tarkuse Päevad

«
»

Südame Tarkuse Päevad

Südame Tarkuse Päevad on loodusteraapiaid, tervislikku eluviisi, loodust ja alternatiiv-meditsiini väärtustav sündmus, mis on saanud üheks traditsiooniliseks sündmuseks sügiseses Tartus.

17.-18. oktoobril 2015 toimuvad Südame Tarkuse Päevad juba seitsmendat korda!

rek_93x45mm

Laupäeva hommik SUURES SAALIS algab traditsiooniliselt Reet Priimani loenguga. Saame teada viimaste aastate akadeemilisitest uuringuitest, mis tõestavad emotsioonide vaieldamatut osatähtsust inimese elus. Kui olulised on need uuringud inimese tervise kaitsmisel ja kuidas teadus seletab emotsioonide mõju inimese mentaalsele, füüsilisele ja vaimsele tervisele? Kalju Paldis, geobioloog ja tuntud pendlimees leiab, et maailm milles elame, ei ole enam endine ja seletab, kuidas viia ennast ühte rütmi nende muutustega. Kristel Treier räägib koostööst Kuuga, Ootame esinema Igor Mangi, kelle astronoomilised ennustused on alati paljudele huvi pakkunud. Errol Vares  õpetab loodusega suhtlema ja loodusest väge ammutama. Laupäeva õhtused viimased esinejad on Zhang Shangmini Hiinast ja Raho Langsepp. Zhang Shangmini on selliste sisemiste ja välimiste võitluskunsti stiilide nagu taiji, bagua, xingyi, tanglang, shaolini tunnustatud meister. Neid kahte meest seob ka armastus idamaa muusika vastu.

Pühapäeval on meeldiv võimalus kohtuda ekstrasenss Lille Lindmäega, kes räägib, kuidas vaimsed praktikad avavad võimeid ning soodustavad tervist ja näitab mõned praktilised harjutused. Seda, et ilma liikumiseta ei ole tervist, teadsid juba vanad hiinlased, kelle tervistavad harjutused ja ravivõtted on au sees tänaseni. Hiina meditsiini tutvustab meile Rene Bürkland. Endise kirjastuse „Nebadon“ (nüüd „Suur Puu“)  asutaja Peep Sõber räägib põnevast Urantia raamatust, mis seob teaduse, religiooni, ajaloo ja kosmoloogia. Loomulikult on kohal Mai-Agate Väljataga, kellelt ootame selgitust selle kohta, mis on karma ja kuidas seda ära tunda. Alati rõõmsameelne Almer Jansu õpetab seedimist korrastama ja teab täpselt, mis seos on emotsioonidel ja seedimisel. Laupäeva õhtu lõpetab meditatiivne kontsert-helirännak koos gongide, kurgu- ja ülemhelilauluga, flöödihelide ja didžeriduudega.

Samaaegselt suure saali loengutega toimuvad loengud, praktikad, töötoad ja nõustamised klassiruumides ning väikses saalis. Loodustoodete, käsitööde ja raamatute müük on kahe korruse koridorides, avatud on kohvik.

Vaata kindlasti vasakul menüüs olevaid linke, kust leiad täpse kava ja informatsiooni kõige toimuva kohta.

Kohtumiseni Südame Tarkuse Päevadel!

Teie Helisev Sõnum

 



Koduleht Elitec'st